Transfer

Meie pakutav transferteenus on sisuliselt autorent koos juhiga. Tihti ollakse eksiarvamusel, et transfer tähendab ainult inimeste ärikohtumistele või siis hotelli sõidutamist. Tegelikult tuleneb see termin inglise keelsest väljendist: „transfer“, mis tähendab millegi transportimist ühest kohast teise. Kusjuures pole vahet, kas tegemist on näiteks mingi füüsilise toote või siis inimesega.

Transferi teenuse tarbija sihtrühm on väga lai. Alates pere,- sõpruskondadest, lõpetades klassikaliste business klientidega.

Meie pakutava transferteenuse fookus on eelkõige pakkuda nii era-, kui äriklientidele võimalust tegeleda autojuhtmise asemel muude tegevustega. Olgu selleks siis suhtlus reisikaaslastega või miks mitte ka töö tegemine.

Kus ja milleks kasutada transferteenust?

Transferteenus on hea lahendus kui on näiteks plaanis sõit suusapuhkusele, suurema seltskonna vedu teatrisse, külla sõpradele või siis minnes ärikohtumisele.

Lühidalt – Transferteenus on universaalne transporditeenus, mis võimaldab kliendil keskenduda oma soovitud tegevustele, samal ajal teenusepakkuja hoolitseb kõige muu eest.

Transfeer teenuse soovi korral palume saata sooviavaldus

ja küsimused e-posti aadressil:  info@autecrent.ee

Autecrent pakub transferteenust järgnevate sõidukitega:

 

Mercedes-Benz S350 4-Matic  2010.a – Juht + 4 kohta
Mercedes-Benz E 350 Avantgarde  2012.a – Juht + 4 kohta
VW Caravelle 2013.a – Juht + 8 kohta

 black_models_2012_mercedes_benz_e_class

Transferteenuste hinnad:

Tallinn – Tartu     400 €
Tallinn – Pärnu    300 €
Tallinn – Riia        600 €
Tallinn – Vilnius  800 €